Warszawa ul. Nugat 3 (Ursynów)

Jeśli nie wiecie Państwo jak do nas trafić wystarczy kliknąć w ten link –> jak dojechać  

PUNKT SZCZEPIEŃ DLA PODRÓŻNYCH JEST CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU GODZ. 16- 20 ORAZ DODATKOWO W PONIEDZIAŁKI GODZ. 10-14, ALE W CZASIE JEDNEGO DYŻURU UDZIELAMY OK. 25-30 PORAD I KONSULTACJI, DLATEGO Z POWODU DUŻEJ LICZBY PACJENTÓW, REJESTRACJA MOŻE ZAKOŃCZYĆ SIĘ W WYJĄTKOWYCH SYTUACJACH DO GODZINY 18.

PACJENCI NA PIERWSZĄ WIZYTĘ POWINNI ZGŁOSIĆ SIĘ NIE PÓŹNIEJ NIŻ 1,5 GODZINY PRZED ZAKOŃCZENIEM PRACY PUNKTU SZCZEPIEŃ

NIE PROWADZIMY ZAPISÓW NA WIZYTY W PUNKCIE SZCZEPIEŃ, POCZEKALNIA PUNKTU SZCZEPIEŃ JEST OTWIERANA O GODZ. 15.30.

TELEFONICZNA INFORMACJA DLA PACJENTÓW

Informacje na temat zasad szczepień dla podróżnych udzielamy pod nr tel. 667 590 282 lub 22 100 44 48  od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.00. Nie udzielamy informacji na temat liczby pacjentów oczekujących w kolejce i nie prowadzimy zapisów na godziny.
Nasz punkt szczepień oferuje szczepienia ochronne dla dzieci i dorosłych przed wyjazdem za granicę oraz przebywających w Polsce. Zapraszamy również do zapoznania się z cennikiem. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć czegoś więcej zapraszamy na stronę o nas. Zainteresowanych  zapraszamy do kontaktu.

Na naszej stronie można też zapoznać z naszą historią. Mamy też podstronę dotyczącą polityki jakości. Jeśli interesują Państwa dane rejestrowe znajdziecie je na tej podstroniePrawa pacjenta, dla Państwa wygody, umieściliśmy na osobnej podstronie. Możecie również zostawić opinię odnośnie jakości świadczonych przez nas usług.