Warszawa ul. Nugat 3 (Ursynów)

Jeśli nie wiecie Państwo jak do nas trafić wystarczy kliknąć w ten link –> jak dojechać  

PUNKT SZCZEPIEŃ DLA PODRÓŻNYCH JEST CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU GODZ. 16- 20 ORAZ DODATKOWO W PONIEDZIAŁKI GODZ. 10-14. 

PODCZAS JEDNEGO DYŻURU UDZIELAMY OK. 20-25 PORAD I KONSULTACJI, PO ZAREJESTROWANIU W/W LICZBY PACJENTÓW,  REJESTRACJA KOŃCZY ZAPISY NIEZALEŻNIE OD GODZINY.

PACJENCI NA PIERWSZĄ WIZYTĘ POWINNI ZGŁOSIĆ SIĘ NIE PÓŹNIEJ NIŻ 2 GODZINY PRZED ZAKOŃCZENIEM PRACY PUNKTU SZCZEPIEŃ, JEDNAK NIE MOŻEMY ZAGWARANTOWAĆ PRZYJĘCIA W DANYM DNIU Z POWODU DUŻEJ LICZBY OCZEKUJĄCYCH.

NIE PROWADZIMY ZAPISÓW NA WIZYTY W PUNKCIE SZCZEPIEŃ, POCZEKALNIA PUNKTU SZCZEPIEŃ JEST OTWIERANA OK. GODZ. 15.30.

TELEFONICZNA INFORMACJA DLA PACJENTÓW

Informacje na temat działania Punktu Szczepień dla Podróżnych udzielamy pod nr tel. 667 590 282 lub 22 100 44 48  od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00.

Nie udzielamy informacji medycznych, jak również nie informujemy na temat liczby pacjentów oczekujących w kolejce i nie prowadzimy zapisów na godziny.

Nasz punkt szczepień oferuje szczepienia ochronne dla dzieci i dorosłych przed wyjazdem za granicę oraz przebywających w Polsce.

Zapraszamy również do zapoznania się z cennikiem. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć czegoś więcej o naszym zespole, zapraszamy tutaj. Zainteresowanych  zapraszamy do bezpośredniego kontaktu

Na naszej stronie można też zapoznać z naszą historią. Mamy też podstronę dotyczącą polityki jakości.

Jeśli interesują Państwa dane rejestrowe naszej placówki, znajdziecie je na tutaj.

Informację na temat praw pacjenta dla Państwa wygody, umieściliśmy na osobnej podstronie.

Możecie Państwo również zgłosić uwagi i opinie odnośnie świadczonych przez nas usług.